aboutus

Shenzhen Chenqi Jewelry Co.,Ltd

Shenzhen Chenqi Jewelry Co.,Ltd Shenzhen Chenqi Jewelry Co.,Ltd Shenzhen Chenqi Jewelry Co.,Ltd Shenzhen Chenqi Jewelry Co.,Ltd Shenzhen Chenqi Jewelry Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Shenzhen Chenqi Jewelry Co.,Ltd
<-Video Images->
نوع کسب و کار: سازنده
توزیع کننده / عمده
دیگر
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
اروپای غربی
اروپای شرقی
جنوب شرقی آسیا
افریقا
در سراسر جهان
مارک های: چنقی نقره
تعداد کارمندان: 150~180
فروش سالانه: 5500000-7000000
سال تاسیس: 2003
صادرات کامپیوتر: 60% - 70%
دربارهی ما
معرفی

شرکت جواهرات شنژن Chenqi ، آموزشی ویبولیتین شرکت عمده فروشی برای نقره سبک استرلینگ سبک است. شرکت ما در سال 2003 در گوانگدونگ چین تاسیس شد. ما در ساخت و عمده فروش 925 نقره استرلینگ تخصص داریم.

تیم طراحی ما اختصاص داده شده است تا ایده های جدید جدیدی را در اختیار ما قرار دهد و به سرعت روندهای آینده را شناسایی کند. این به ما امکان می دهد و در صدر رقابت باقی می مانند. ما هر هفته بیش از 20 طرح جدید به فروشگاه خود اضافه می کنیم. بیش از 10،000 مورد از جمله گوشواره ها ، گردنبندها ، آویزها ، دستبندها ، النگوها ، حلقه ها ، حلقه ها ، گوشواره های گوش و جواهرات کودکان ، زیرکونیا مکعب ، سنگهای نیمه قیمتی ، مرواریدها ، اپوکسی ، مینای دندان و موارد دیگر را کشف خواهید کرد.

خدمات رضایت بخش به مشتریان ، همیشه کاری است که در مرحله اول انجام می دهیم ، همراه با مدیریت کامل ، قیمت رقابتی ، کیفیت خوب کالاها و تجهیزات پیشرفته. ما در آینده به همکاری کامل اطمینان داریم.

تاریخ

رشد و دستاوردها

Chenqi Silver از زمان شروع فروتنانه خود در سال 2003 به یکی از برترین تولید کنندگان جواهرات در چین تبدیل شد.
با بیش از 100 کارمند ، ما قادر به پاسخگویی به نیازهای خاص مشتری خود هستیم و اهمیت مهلت های سخت را می فهمیم. با تشکر از تیم های مجرب ما که امور اداری ، حسابداری ، بازاریابی ، تجارت الکترونیکی و صادرات را کنترل می کنند. مطمئن باشید سفارشات جواهرات شما در دست خوبی است.

کلیه اعضای اصلی تیم مدیریت در Chenqi Silver در رشته های خود واجد شرایط هستند و دارای مدرک لیسانس یا کارشناسی ارشد می باشند. داشتن یک تیم مجرب در اطراف ما اطمینان از کیفیت محصولات و خدمات خود را برای نقره چنکی بسیار آسان تر می کند. با تیم مدیریت ملاقات کنید

Chenqi Silver یک فروشگاه یک فروشگاه است که به بازار عمده فروشی جواهرات نقره استرلینگ عرضه می شود. ما با مراقبت از سفارشات آنها از طرح اولیه ، تا زمان رسیدن به آستان آنها ، زندگی مشتریان خود را آسان می کنیم. ما می توانیم با مارک ، چاپ ، بسته بندی و حمل و نقل کمک کنیم. اگر مشتری نیاز به محصولات ما تحت نام تجاری خود داشته باشد ، مشکلی ندارد. اگر آنها به جواهرات بسته بندی شده روی کارت های خودشان نیاز داشته باشند ، می توانیم از آن مراقبت کنیم.

سرویس

خدمات ما

1. خدمات پیش فروش

پاسخ سریع ، حرفه ای و بیمار؛

ارائه بهترین محصولات با کیفیت؛

مناسب ترین محصولات را توصیه کنید

2. خدمات پس از فروش

پیگیری به موقع حمل بار

ساخت پرونده های مشتری برای بازدید منظم

با نارضایتی و شکایات مشتریان برخورد کنید

3. بسته بندی های سفارشی همیشه مورد استقبال قرار می گیرند

4. کمک به ترتیب حمل و نقل

حمل و نقل هوایی ، حمل و نقل دریایی

اکسپرس بین المللی: DHL ، FedEx ، UPS.

ما همیشه تلاش می کنیم!

تیم ما

تیم ما

اعضای تیم ما ، که از دانشکده ها و دانشگاه های مختلف آمده اند ، تعدادی از افراد حرفه ای و معقول با توانایی داشتن درجه خاصی از اقتصاد ، مدیریت ، تجزیه و تحلیل بازار و بازاریابی دانش و مهارت های اساسی هستند. اعضای تیم ما موفق به کسب مقام اول شدند جوایز ، جوایز ملی و غیره. مسئولیت در قلب ، با کار خوب در تیم و توانایی تمرین اجتماعی.

اطلاعات تماس